Welkom

Facebook Scout Denekamp

Benieuwd hoe aliens praten en eruit zien in Rossum? Bekijk de video!

Niet gek, dat sommige Welpen het een beetje spannend vonden!
... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook

Ook de Welpen zijn dit jaar weer op kamp geweest en wel naar Rossum. Een spannende week met aliens en een enge professor!

Gelukkig is alles goed afgelopen en kunnen de kinderen nog even genieten van de tropische temperaturen vandaag.

We wensen alle Welpen een mooi nieuw seizoen op donderdag of bij de Scouts!
... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook

De scouts zijn zondag op de fiets vertrokken naar het Kerkebos in Bentelo. Na de kampopbouw zondag was er 's avonds een lekker diner van lasagne en pizza's. Afgelopen maandag is er een monopolie spel gedaan in Hengelo! Gelijk even geshopt vanwege het mooie weer wat er nu is. Vandaag, dinsdag is er een relax dag met het bouwen van een kabelbaan en zwembad (foto's volgen) en zwemmen in de beek. Met als afsluiter een reuze watergevecht!!! Nu weer koken op het vuur....wat zal het worden...??? Veel fun in iedergeval ... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook