Welkom

Special Recent Posts

Kerstmarkt

Kerstmarkt

De jaarlijkse kerstmarkt was weer een groot succes! Iedereen bedankt voor de steun en tot volgend ja[...]
Sinterklaas bij de scouting

Sinterklaas bij de scouting

Ook bij de Scouting is de Sint gestopt voor de kinderen. We hebben ook nog eens twee pieten bij de S[...]
Scouting Denekamp

Scouting Denekamp

Zin in spelen, avontuur en uitdaging…je bent welkom bij de scouting!! Scouting Margaretha Sinclai[...]

Facebook Scout Denekamp

De Explorers zijn deze week op kamp in Wiltz, Luxemburg. Kanoën, mountainbiken, klimmen niks is te gek voor deze groep. De GoPro is mee deze week dus er zal zeker een gave film online komen! ... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook

De scouts jongens en meisjes zijn vandaag weer terug gekomen in Denekamp. Alles is weer opgeruimd. Iedereen bedankt voor de geweldige kampen in Ootmarsum (welpen meisjes), Beckum (scouts jongens) en Overasselt (scouts meisjes). ... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook

Ook de Scouts donderdag zijn sinds zondag op kamp in Beckum. Gisteren heeft iedereen een goede wasbeurt gekregen in het zwembad om vervolgens vandaag te shoppen in Hengelo. Aankomende zaterdag hopen we weer heelhuids terug te komen in Denekamp. ... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook