Welkom

Special Recent Posts

Succesvolle stamppot actie!

Succesvolle stamppot actie!

Iedereen bedankt voor de steun aan Scouting Denekamp! We hebben een goede stamppot actie achter de [...]
Kerstmarkt

Kerstmarkt

De jaarlijkse kerstmarkt was weer een groot succes! Iedereen bedankt voor de steun en tot volgend ja[...]
Scouting Denekamp

Scouting Denekamp

Zin in spelen, avontuur en uitdaging…je bent welkom bij de scouting!! Scouting Margaretha Sinclai[...]

Facebook Scout Denekamp

De scouts hebben dit weekend een overnachting gehad. Vrijdag hebben ze primitief gekookt op een tafelvuur. In de avond hebben ze een dropping gehad en bij terugkomst hebben ze heerlijke nacho's gemaakt op het kampvuur.

Na een korte nacht zijn ze officieel geïnstalleerd als scout.
... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook

Na een korte nacht werden we fris en fruitig wakker. We ontbeten buiten, waarna we naar de dierentuin in Nordhorn gingen. Dit was erg leuk! Tot slot aten we op geheel eigen wijze nog patat. Het was top!

We hebben genoten!
... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook

De Beverovernachting is begonnen!

Eerst hebben we samen met ouders de bedden klaargelegd. Daarna is er geopend en zijn we naar 't Goor gegaan. We hebben daar spelletjes gedaan en eendjes bekeken. Vervolgens was het tijd voor kampvuur. We hebben popcorn gebakken. We gaan nu heerlijk slapen.

Tot morgen!
... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook