Welkom

Special Recent Posts

Kerstmarkt

Kerstmarkt

De jaarlijkse kerstmarkt was weer een groot succes! Iedereen bedankt voor de steun en tot volgend ja[...]
Sinterklaas bij de scouting

Sinterklaas bij de scouting

Ook bij de Scouting is de Sint gestopt voor de kinderen. We hebben ook nog eens twee pieten bij de S[...]
Scouting Denekamp

Scouting Denekamp

Zin in spelen, avontuur en uitdaging…je bent welkom bij de scouting!! Scouting Margaretha Sinclai[...]

Facebook Scout Denekamp

Bijna alle zomerkampen zitten er weer op, alleen de Scouts komen nog terug uit Beckum. Afgelopen week hebben de Welpen een fantastisch kamp gehad in Losser! Voor veel Welpen het laatste kamp, omdat ze volgend jaar doorstromen. Hieronder een aantal foto's van het geslaagde kamp.

Geniet nog van de vakantie en tot over 2 weken.

Vanaf maandag 24 augustus starten de groepen weer.
... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook

De Explorers zijn deze week op kamp in Wiltz, Luxemburg. Kanoën, mountainbiken, klimmen niks is te gek voor deze groep. De GoPro is mee deze week dus er zal zeker een gave film online komen! ... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook

De scouts jongens en meisjes zijn vandaag weer terug gekomen in Denekamp. Alles is weer opgeruimd. Iedereen bedankt voor de geweldige kampen in Ootmarsum (welpen meisjes), Beckum (scouts jongens) en Overasselt (scouts meisjes). ... Lees MeerLees minder

Bekijk op facebook